reklam

Bilgisayar Programcılık Sertifikası Ankara

Bilgisayar alanında sertifika alıp, CV’nizi geniş tutmak istiyorsanız, Ankara’daki programcılık kursumuzda eğitim görmelisiniz. Bilgisayar kursu almak isteyen bir çok kişi eğitim merkezlerimize başvurup, en yakın tarihteki bilgisayar programcılık sınavına girerek, ilgili sertifikayı başarıyla almıştır. Bu sınavlardaki başarı oranımızın %99 olduğunu hatırlatmaktan gurur duyuyoruz.

Bilgisayar programcılık sertifikası almak için sürekli kendinizi geliştirmeli ve soru-cevap şeklinde sürekli sorgulayan bir kişiliğe sahip olmalısınız. Zira bilgisayar eğitim kursunda sizlere göstereceklerimizi tek başınıza evde denemeli, yapamadığınız veya anlamadığınız yerleri bilgisayar kursumuzdaki danışmanlara sormalısınız.

Bilgisayar programcılık sertifikası yıl içerisinde çeşitli aylarda verilmektedir. Bu sertifikayı almak isteyen kişiler öncelikli olarak, MEB tarafından düzenlenen bilgisayar sınavını geçmek zorundadır. Test ve uygulama olmak üzere 2 farklı kategoride sınavlar yapılmaktadır. Bu sınavların ikisi de eş değer ölçüde olduğu için, mümkün olduğu kadar iddialı olduğunuz alana yönelmelisiniz. Özellikle test sınavında yanlış doğruyu götürmediği için 4 farklı seçenek arasında doğruyu bulmaya çalışmalısınız.

Bilgisayar programcılık sertifikası için Ankara’daki eğitim şubelerimiz her sene çalışmalar yapmaktadır. %99 oranında eğitim gören kişiler bu sınavı kazanarak ilgili sertifikayı kazanmaktadır. Siz de bilgisayar alanında kendinizi geliştirmek, sertifikalar yardımı ile daha yüksek rütbeler ile işe girmek istiyorsanız; Ankara’da bilgisayar eğitim merkezlerimize gelmelisiniz.

Bilgisayar programcılığı 2013 yılında üniversite sınavlarında en çok ilgi gören bölümlerinden birisi olmuştur. Ankara’daki bilgisayar kurslarında eğitim aldığınız takdirde bu bölümde öğrencilere aktarılan bilgileri de öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.

3Bilgi Eğitim Kurumları

0312 232 11 12 – 0312 232 37 05

Adwortarial